Prejdite
30. apríla 2024

Do portfólia skupiny Maspex pribudla ďalšia silná značka, Becherovka

Do portfólia skupiny Maspex pribudla ďalšia silná značka. Spoločnosť podpísala zmluvu o kúpe spoločnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s., s ktorým preberá legendárnu značku Becherovka, výrobný závod a sklad v Karlových Varoch. Grupa Maspex tak opäť posilňuje svoju pozíciu na trhu s alkoholickými nápojmi.

Becherovka je v súčasnosti číslo dva medzi bylinnými likérmi v Českej republike a na Slovensku a ako silná a cenená značka dokonale zapadá do stratégie skupiny Maspex, ktorej cieľom je poskytovať spotrebiteľom výrobky najvyššej kvality.

Prevzatie značky Becherovka prebehlo s plným rešpektom k jej bohatej tradícii a dedičstvu. Skupina sa zaviazala značku ďalej rozvíjať a zároveň zaistiť, aby si zachovala svoj jedinečný charakter a receptúru, ktorá sa teší neutíchajúcemu uznaniu. Chce tiež do nej investovať aj prostredníctvom vývoja nových produktov a marketingových aktivít. Výrobok bude distribuovaný v celej skupine Maspex a plánuje ho rozšíriť aj na nové trhy, vďaka čomu si bude môcť jedinečnú chuť Becherovky vychutnať oveľa viac spotrebiteľov.

Zdieľaj túto stránku: Facebook Twitter Linkedin Email SMS