Prejdite
11. februára 2021

Marek Hamšík sa stal novou tvárou minerálnej vody DrWitt na Slovensku

Futbalový stredopoliar a kapitán reprezentácie Marek Hamšík sa stal novou tvárou minerálnej vody DrWitt na Slovensku. Spolupráca sa prejaví vo všetkých kanáloch, ktoré značka plánuje v priebehu nadchádzajúcich rokov komunikovať, a to vrátane televíznej reklamy a podpory na sociálnych sieťach.

Po Jaromírovi Jágrovi získala značka DrWitt ďalšieho významného ambasádora, ktorý je vzorom pre športovcov všetkých vekových kategórií.

Pohyb, drina, životospráva a láska k športu hrajú v živote Mareka Hamšíka dôležitú úlohu, preto je jeho prvou voľbou DrWitt – minerálne vody s vitamínmi, ktoré sú vhodné pre optimálnu hydratáciu počas celého dňa a za každej situácie.

Kto je Marek Hamšík (33)

Úspešný slovenských futbalový stredopoliar a kapitán reprezentačného tímu, niekoľkonásobný držiteľ ocenenia Futbalista roka. Talentovaný a pracovitý futbalista, ktorý ešte pred dosiahnutím 18. roku debutoval v najvyššej talianskej lige. Vďaka svojej cieľavedomosti a nasadeniu sa stal veľmi úspešným a obľúbeným hráčom SSC Neapol. Je veľkým vzorom pre mladých športovcov, vo svojej futbalovej škole odovzdáva skúsenosti novým talentom.

Zdieľaj túto stránku: Facebook Twitter Linkedin Email SMS